Fusion Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na FUSION GAMING ™ Forum
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 [ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA

Go down 
Autor/icaPoruka
cRYY
Admin
Admin
cRYY


Broj postova : 20
Join date : 01.06.2013

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Empty
PostajNaslov: [ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA   [ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Empty6/7/2013, 10:40

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Ubrgurol9227ou8y778i

HostName: Stolac FreeRoam
Address: //
Players: 0 / 50
Ping: 40
Mode: 1.0.0 ST:FR by Angel
Map: Stolac
Verzija Servera: 0.3x
FaceBook: Klik
Forum : //


[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Md5zitr8vkbeamkk5

Pozdrav. Prije točno 6 mjeseci krenuo sam sa skriptanjem, naravno isada se smatram amaterom, napočetku sam htio da napravim svoj GM od 0, htijeo sam da na mome serveru bude War system, tada je war system imao samo CHDM by Kizla koliko sam ja znao, war nisam znao prebaciti na svoj GM, pa sam skinuo CHDM i izbrisao sve sa moda a ostavio samo war system i krenuo mapati i skriptati nove mape vezane za FreeRoam. Ja i Mislav smo se dosta trudili, on je mapao, ja skriptao. A dosta smo mapa naravno uzeli i sa Balkan-Samp Foruma i drugih foruma. Server smo uređivali 6 mjeseci sa prekidima. Na našem serveru se nalaze 4 TIM-a, ali 1 neće biti u funkciji pa tako ostaju samo 3. A to su : Fast and Furious, Pro Racers, Street Racers. Na serveru takodjer postoji Event i House  System o kojem ću dole malo više ispričati. Započetak smo uzeli 50 slotova, ukoliko na otvaranju bude 40+ igrača uzimamo 100 slotova, jer mislim da je mod dobro uređen. I naravno da napomenem vraćat ćemo statse sa drugim servera ali samo sa DM/FR servera (( poznatih ))

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA 1scv6rhruyn9no38kl5b

Admin Level 1338 : ANGEEEL, MisLa
Admin Level 1337: All1eN
Admin Level 4 : NEED
Admin Level 3 : NEED
Admin Level 2 : NEED
Admin Level 1 : NEED


[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA 64wo75a7wxzksduk1lda

Znači kao sto samo ime kaže, naravno na našem serveru će biti brojna natjecanja u raznim stvarima, kao npr War. Organizirat će se razni turniri u vezi warova, onda dalje turniri u vs i pobijednik dobija određenu nagradu koju mi kažemo. Event će se održavati svakih 15 minuta a ima i autoevent pa naši admini i gamemasteri neće morati pokretati evente nego event će sam svakih 15 minuta biti pokrenut, dalje sto se tiče stutanja i parkoura. Naravno i na tim dijelovima će biti organizirati evente da se pređe određeni parkour i pobijednik dobije pare/exp svejedno. Uglavno to će nešto ovako biti vezano za natjecanja.

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Oskqtd8ho9hm5ng3fy

Na našem serveru se vrlo jednostavno registrirati a i logirati, pri registraciji je bitno samo ukucati lozinku koju morate zapamtiti naravno i ne govoriti je svojim prijateljima  i pri logiranju je ukucati.

SLIKA 1
SLIKA 2

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Nf38fdgjya7epoxleqi

Spawn sam ja sam izmapao, tražio sam neko mjesto na kojem još nema ni jedan spawn na balkanu, pa nadam se da sam pronašao solidno mjesto. Mapanje je bilo davno navečer pa sam malo bio i požurio i nisam gledao baš puno na preciznost al po meni je dobro.
SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA 3

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Yxwkjftw5q5qwqzztyev

Kao što sam gore u opisu serveru spomenuo na našem serveru se nalaze 3 TIMa. Fast and Furious (FAF), Pro Racers (PR), Street Racers (SR). Svaki tim će imati po 2 lidera koje ćemo birati na otvaranju servera. Naravno na mjesto lidera mogu doći samo ozbiljni momci koji znaju pravila FreeRoam servera.

Fast and Furious (FAF)
SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA 3

Pro Racers (PR)
SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA 3
SLIKA 4

Street Racers (SR)
SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA 3
SLIKA 4



[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Hzkoss332zo0cnm68lx8

Kao što sam naveo gore u opisu, naš server se sastoji i od Event Systema, event na našem serveru će se održavati svakih 15 minuta ako je tu prisutan neko od admina a možda se i stavi autostartevent tj. da svako 15 minuta nema veze dali je tu admin event će se automatcki pokrenuti. Event System sadrži 36 različitih staza ali neću ulaziti tu u detalje. Kada admin pokrene neki event i vi ako želite prisustovati tome eventu morat ćete samo ukucati komandu /joinrace i vi ste automatcki portani na event.

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Zp76jzgaumvl956xt5dj

Kao što sam spomenuo gore u opisu, naš server sadrži i House system, to jest neće kuće biti na prodaji pa da ih vi možete kupovati itd. House System je samo za admine i donatore koji budu donirali za naš server ili oni koi budu pomogli razoju naše zajednice. Kada netko od ovoga tu bude ispunjavao, on može nama dati kodove neke kuće koju želi da mu se izmapa a može i reći pa će to naši maperi odraditi.

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Tbpjuqvzfn4qt62xtxb

Naravno na našem serveru se i nalaze mjesta gdje ćete moći DMati, pucati itd. Napravljene su 3 DMZon sa različitim oružjem.

DeathMatch 1
SLIKA 1

DeathMatch 2
SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA 3
SLIKA 4

DeathMatch 3
SLIKA 1

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Te5oknubmvhmlf3sclzf

FreeRoam je server znači mora biti i stutanja , jel tako hehe. Na našem serveru ima dosta mapa za stutanje , neke smo mi sami izmapali a neke i uzeli sa drugih foruma/servera. Ako želite znati preko koje komande se možete portat do određenog stunta koristite /TELE

Los Santos Stunt

SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA  3
SLIKA 4
SLIKA  5
SLIKA 6
SLIKA 7

San Fierro Stunt 1

SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA  3
SLIKA 4
SLIKA  5
SLIKA 6
SLIKA 7
SLIKA 8
SLIKA 9
SLIKA 10
SLIKA 11
SLIKA 12
SLIKA 13
SLIKA 14
SLIKA 15
SLIKA 16
SLIKA 17

San Fierro Stunt 2

SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA  3
SLIKA 4
SLIKA  5
SLIKA 6
SLIKA 7
SLIKA 8

[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Kff610wo5nd7ca3bbfs

Znači na našem serveru ima i parkour opcija, koje sam spomenuo gore u Natjecanju, imamo nekolika parkoura na kojima će se održavati natjecanja kao npr. ko prvi riješi Monster Parkour 2, dobije  100 000$ itd.

MonsterParkour 1
MonsterParkour 2
Parkour
NRG Parkour
Fagio Parkour


[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA Atvel58vzq51eq4q8upb

Ljubitelji driftanja, nemojte mislite da smo vas zaboravili hehe. Imamo za vas posebne 3 staze samo za driftanje.

Drift 1

SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA  3
SLIKA 4

Drift 2

SLIKA 1
SLIKA 2
SLIKA  3
SLIKA 4

Drift 3

SLIKA 1
SLIKA 2
[Vrh] Go down
https://fg-tm.forumcroatian.com
 
[ST:FR] Stolac FreeRoam - SRIJEDA 10.07.2013 OTVARANJE SERVERA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fusion Gaming Team :: Forum :: Pravila Foruma-
Forum(o)Bir: